Najpredávanejšie

Existuje 7 produktov.

Zobrazuje sa 1 - 7 z 7 položiek

Odkaz: 7400

Značka: Ricokids

Bezpečnostná zábrana pre deti na schody a dvere

Recenzia(e): 0

Postarajte sa o bezpečnosť svojho dieťaťa pomocou bezpečnostnej zábrany Ricokids. Zábrana ochráni vaše dieťa a zabezpečí vstup do miestnosti, kde by sa mohlo zraniť. Zábrana sa upevňuje bez nutnosti vŕtania otvorov - nepoškodíte steny ani rám. V univerzálnej bielej farbe sa bude hodiť do každého interiéru. Nastaviteľná šírka umožňuje montáž do dverí a...

cena 64,90 €
Viac
Skladom

NOVINKA! Flysové depilačné pásiky 100ks

Recenzia(e): 0

P rofesionálne , vysoko kvalitné flysové depilačné pásiky na depiláciu. Veľmi kvalitný materiál zabezpečí veľmi jemnú depiláciu . Jedinečné ubytovanie zabezpečuje hospodárne využitie . Každý depilačný pásik môžete použiť až 8 krát počas depilácie chĺpkov, čím znížite náklady na nákup . Rozmery depilačného pásiku 70 x 200 mm.

cena 5,99 €
Viac
Skladom

Sada na depiláciu Maxi

Recenzia(e): 0

Depilácia voskom je najopulárnejšia metóda odstraňovania chĺpkov na tvári a tele. Jeho účinok vydrží aj niekoľko týždňov a zanecháva nádherne hladkú. Pomocou depilačnej sady zvládnete depiláciu veľmi jednoducho aj v pohodlí domova. Depiláciu voskom je potrebné pakovať v pravidelných intervaloch, je vhodná rovnako pre dámy ako aj pánov.

cena 54,60 €
Viac
Skladom

Depilačný vosk 5ks - Aloe vera

Recenzia(e): 0

Exkluzívny depilačný vosk na báze novej generácie perlete, ľahko parfumovaný. Vosk na depiláciu má jedinečnú krémová textúra, ktorá zaisťuje epiláciu kože. Oveľa lepšie zachytí aj najjemnejšie chĺpky. Zaručuje 100% účinok. Depilačný vosk môže byť použitý pre všetky typy pleti, aby aj citlivú a suchú. Neobsahuje alergénne!

cena 14,50 €
Viac
Skladom

Sledujte nás na Facebooku