Triediť podľa

Cena

Cena

  • 0,00 € - 8,00 €

Štetce, podložky, aplikátory
Štetce, podložky, aplikátory

Štetce, podložky, aplikátory

Existuje 14 produktov.

Zobrazuje sa 1 - 12 z 14 položiek
Aktívne filtre

RefectoCil EXTRA podložky Regular 96ks

Recenzia(e): 0

Refectocil podložky sa používajú na oddelenie spodnej strany rias od horných napr.Pri Farbení, aplikácie 3D mihalníc alebo semipernamentného náteru. Zabraňujú stečeniu lepidiel, alebo farieb, zlepšeniu spodných a horných mihalníc, zlepšujú a zefektívňujú kvalitu aplikácií. Požiadajte o maximálnu ochranu, vyrobené z mäkkého materiálu zvlášť pohodlného pre...

cena 6,90 €
Viac
Skladom

Štetec o aplikácii farby Tondo

Recenzia(e): 0

Štetec Tondo bol vyrobený za účelom profesionálnej aplikácie farby na tábor a plemeno. Perfect tvarované štetiny zaručujú kĺzavý pohyb a wypalé tvarovanie obočia. Štetiny sú veľmi jemné a príjemné na dotyk, vyrobené z kvalitných syntických vlasov napustených špeciálnou tekutinou, ktorá udržiava farbu.

cena 3,50 €
Viac
Skladom

Elastická lepiaca plochá na spodnej strane 4,5 m

Recenzia(e): 0

Elastická lepkavá páska na podľapenie spodných rias je nevyhnutná pomôcka pri práci s hornými riasami či už pri Farbení, apácií rias alebo semipernamentného náteru. Zabezpečuje precíznejšie podlepenie vďaka elastickým páskam. Zabraňuje stečeniu lepidla alebo farby, zlepšuje spodných a horných mihalníc, zlepšuje a zefektívňuje kvalitu aplikácie. Šírka 2,5...

cena 4,90 €
Viac
Skladom

5ks Samolepiace podložky na aplikáciu mihalníc

Recenzia(e): 0

Samolepiace podložky zaručujú maximálny komfort pri práci s hornými riasami. Dosahuje priľnú k pokožke v blízkosti očí, nedráždi, ideálne pre citlivé oči. Vankúšiky sú anatomicky tvarované, veľmi jemné a príjemné na dotyk, po aplikácii sa neodchlypujú, zaberajú ranu kozy.

cena 3,80 €
Viac
Skladom

Štetec o nanesení Amandinej farby

Recenzia(e): 0

Štetec Amanda bol vyrobený pre účel profesionálnej aplikácie farby na tábor a plemená z jednej strany štetca. Perfect tvarované štetiny zaručujú kĺzavý pohyb a wypalé tvarovanie obočia. Štetiny sú veľmi jemné a príjemné na dotyk, vyrobené z kvalitných prírodných vlasov kuny. Druhá strana slúži na obnovenie prečesania obočia a mihalníc. Dĺžka rúčok 13,8 cm.

cena 7,20 €
Viac
Skladom

Štetec o nanesení farby Adel

Recenzia(e): 0

Štetec Adel bol vyrobený pre účel profesionálnej aplikácie farby na tábor a plemeno. Perfect tvarované štetiny zaručujú kĺzavý pohyb a wypalé tvarovanie obočia. Štetiny sú veľmi jemné a príjemné na dotyk, vyrobené z kvalitných syntických vlasov napustených špeciálnou tekutinou, ktorá udržiava farbu. Dĺžka rúčok 13,3 cm.

cena 5,90 €
Viac
Skladom

Štetec o nanesení farby Jenny

Recenzia(e): 0

Štetec Jenny bol vyrobený pre účel profesionálnej aplikácie farby na tábor a plemeno. Perfect tvarované štetiny zaručujú kĺzavý pohyb a wypalé tvarovanie obočia. Štetiny sú veľmi jemné a príjemné na dotyk, vyrobené z kvalitných syntických vlasov napustených špeciálnou tekutinou, ktorá udržiava farbu. Vyrobené v Nemecku. Dĺžka rúčok 16,4 cm.

cena 6,20 €
Viac
Skladom

Kolagénové podložky so zlatom - Proti vráskam

Recenzia(e): 0

Samolepiace podložky zaručujú maximálny komfort pri práci s hornými riasami. Dosahuje priľnú k pokožke v blízkosti očí, nedráždi, ideálne pre citlivé oči. Vankúšiky sú anatomicky tvarované, veľmi jemné a príjemné na dotyk, po aplikácii sa neodclipujú, zaberú ranu kozy. Okrem toho nižší vznik vrások zvyšuje pevnosť a pružnosť pokožky.

cena 2,50 €
Viac
Skladom

Samolepiace hydratačné podložky

Recenzia(e): 0

Samolepiace podložky zaručujú maximálny komfort pri práci s hornými riasami. Dosahuje priľnú k pokožke v blízkosti očí, nedráždi, ideálne pre citlivé oči. Vankúšiky sú anatomicky tvarované, veľmi jemné a príjemné na dotyk, po aplikácii sa neodclipujú, zaberú ranu kozy. Pôsobia vyživujúco a hydratačne.

cena 2,50 €
Viac
Skladom

Odkaz: zrezaný

Štetec Refectocil rezzaný

Recenzia(e): 0

Štetce Refectocil soft-brush umžňujú, rýchle jednoduché a presné použitie farby na obočie a riasy. Syntetické štetiny majú mimoriadne dlhú životnosť a možno ich ľahko očistiť. Plochá, rovná alebo zahnutá, mimoriadne elastická štetinka zo špeciálneho materiálu Taklonu umožňuje výnimočne čistú a presnú prácu počas dyenia rias a obočia. Dĺžka rúčok 9,2 cm.

cena 3,95 €
Viac
Vypredané

Sticky podložky 20ks

Recenzia(e): 0

Sticky podložky sa používajú na zalepenie poddimenzovaných rias pri práci s hornými mihalnicami napi pri Farbení, 3D aplikácia rias alebo semipernamentného náteru. Zabraňujú stečeniu lepidiel, alebo farieb, zlepšeniu spodných a horných mihalníc, zlepšujú a zefektívňujú kvalitu aplikácií.

cena 2,90 €
Viac
Skladom

Sledujte nás na Facebooku