Triediť podľa

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 6,00 € - 23,00 €

Depilačná kozmetika
Depilačná kozmetika

Depilačná kozmetika

Existuje 7 produktov.

Zobrazuje sa 1 - 7 z 7 položiek
Aktívne filtre

Mliečko po depilácií s mätou 150ml

Recenzia(e): 0

Lahodná emulzia po depilácií je obohatená o éterické oleje a mätu. Má dezinfekčné a protizápalové účinky. Pôsobí upokojujúco a znižuje pocit po epilácii. Hydratuje miestnosť a spomaľuje rast chĺpkov. Izbička jedá po nanesení mäkká, hladká a vyživená.

cena 6,50 €
Viac
Skladom

Olej po depilácií 150ml

Recenzia(e): 0

Olej s aloe vera je určený na nohy a ruky. Je vhodný pre veľmi jemnú a citlivú pokožku. Pôsobí upokojujúco a upokojuje pokožku. Pózuje okamžitú tekutinu zo suchosti a ďalej hydratuje a chráni. Zanecháva jemnú a hebkú.

cena 8,50 €
Viac
Posledné kusy v sklade

Mliečko po depilácií Arcocere s aloe vera 500ml

Recenzia(e): 0

Exkluzívny a veľmi obľúbený produkt talianskej spoločnosti Arco. Špičková kvalita depil dokončená po ošetrení pokožky. Zmäkčuje a berie porasty chĺpkov kozám. Obsahuje ponižujúce látky pôsobiace protizápalovo. Intenzívne hydratuje a regeneruje spálenú pokožku. S obsahom aloe vera, určený výhradne na profesionálne používanie.

cena 12,90 €
Viac
Skladom

Liquid na čistenie depilačných prístrojov

Recenzia(e): 0

Prípravok zabezpečuje wypalé odstránenie zvyškového vosku s depilačnými prístrojmi a parafínových vaničiek. Ide o pomerne rýchly a jednoduchý spôsob eliminácie vosku bez poškodenia a znehodnotenia prístrojov. Nezanecháva zápach.

cena 22,90 €
Viac
Skladom

Sledujte nás na Facebooku