Triediť podľa

Cena

Cena

  • 14,00 € - 59,00 €

Depilačné prístroje
Depilačné prístroje

Depilačné prístroje

Existuje 5 produktov.

Zobrazuje sa 1 - 5 z 5 položiek
Aktívne filtre

TRIO Depilátor na tri depilačné vosky

Recenzia(e): 0

Ohrievač depilačných voskov Trio je prístroj, ktorý slúži na zohrievač voskov roll-on s objemom 3x100ml. Ergonomicky tvarovaný s možnosťou zohrievania až malých voskov súčasne, pohodlne v ruke, ľahký, ideálny na domáce aj profesionálne používanie.

cena 49,50 €
Viac
Posledné kusy v sklade

DUO depilátor na dva depilačné vosky

Recenzia(e): 0

Ohrievač depilačných voskov Duo je prístroj, ktorý slúži na zohrievač voskov roll-on s objemom 3x100ml. Ergonomicky tvarovaný s možnosťou zohrievania dvoch voskov súčasne, ľahký s ochranným krytom, ideálny na domáce aj profesionálne používanie.

cena 22,90 €
Viac
Posledné kusy v sklade

GOGO Ohrievač depilačných voskov

Recenzia(e): 0

Ohrievač depilačných voskov Gogo je prístroj, ktorý sa podáva na zohrievanie voskov roll-on s objemom 100ml. Ergonomicky tvarovaný s jednoduchým ovládaním, pohodlný v ruke, ľahký, priehľadný uzáver, ovládacia signalizácia zohriatie depilačného vosku, ideálny na domáce aj profesionálne používanie.

cena 14,90 €
Viac
Skladom

Arcocere Ohrievač depilačných voskov s termostatmi

Recenzia(e): 0

Ohrievač depilačných voskov Arcocere je prístroj, ktorý slúži na zohrievanie voskov roll-on s objemom 100ml. Nestarnúca dizajnová klasika v bielom prevedení, jednoduché ovládanie, pohodlné v ruke, ľahký, priehľadný uzáver, vybavený termostatom, ktorý udržiava v optimálnej teplote 45 stupňový dom, a zabraňovaný voskunážné ideáluje na predhriatiuluje na...

cena 22,50 €
Viac
Posledné kusy v sklade

Ohrievač depilačných voskov v plechovke

Recenzia(e): 0

Ohrievač depilačných voskov Pro-Wax je prístroj, ktorý slúži na zohrievanie voskov v plechovke s objemom 400-800ml a tvrdé depilačné vosky. Nadčasový dizajn, jednoduchá aplikácia, analógový ovládač, regulácia teploty, vstavaný termostat, kontrolná signalizácia zohriatie depilačného vosku, priehľadný uzáver, ideálne na profesionálne používanie. Priemer:...

cena 59,00 €
Viac
Posledné kusy v sklade

Sledujte nás na Facebooku