Triediť podľa

Kategórie

Kategórie

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 0,00 € - 47,00 €

Maľujte na obočie
Maľujte na obočie

Maľujte na obočie

Existuje 38 produktov.

Zobrazuje sa 1 - 12 z 38 položiek
Aktívne filtre

RefectoCil EXTRA podložky Regular 96ks

Recenzia(e): 0

Refectocil podložky sa používajú na oddelenie spodnej strany rias od horných napr.Pri Farbení, aplikácie 3D mihalníc alebo semipernamentného náteru. Zabraňujú stečeniu lepidiel, alebo farieb, zlepšeniu spodných a horných mihalníc, zlepšujú a zefektívňujú kvalitu aplikácií. Požiadajte o maximálnu ochranu, vyrobené z mäkkého materiálu zvlášť pohodlného pre...

cena 6,90 €
Viac
Skladom

Štetec o aplikácii farby Tondo

Recenzia(e): 0

Štetec Tondo bol vyrobený za účelom profesionálnej aplikácie farby na tábor a plemeno. Perfect tvarované štetiny zaručujú kĺzavý pohyb a wypalé tvarovanie obočia. Štetiny sú veľmi jemné a príjemné na dotyk, vyrobené z kvalitných syntických vlasov napustených špeciálnou tekutinou, ktorá udržiava farbu.

cena 3,50 €
Viac
Skladom

Elastická lepiaca plochá na spodnej strane 4,5 m

Recenzia(e): 0

Elastická lepkavá páska na podľapenie spodných rias je nevyhnutná pomôcka pri práci s hornými riasami či už pri Farbení, apácií rias alebo semipernamentného náteru. Zabezpečuje precíznejšie podlepenie vďaka elastickým páskam. Zabraňuje stečeniu lepidla alebo farby, zlepšuje spodných a horných mihalníc, zlepšuje a zefektívňuje kvalitu aplikácie. Šírka 2,5...

cena 4,90 €
Viac
Skladom

5ks Samolepiace podložky na aplikáciu mihalníc

Recenzia(e): 0

Samolepiace podložky zaručujú maximálny komfort pri práci s hornými riasami. Dosahuje priľnú k pokožke v blízkosti očí, nedráždi, ideálne pre citlivé oči. Vankúšiky sú anatomicky tvarované, veľmi jemné a príjemné na dotyk, po aplikácii sa neodchlypujú, zaberajú ranu kozy.

cena 3,80 €
Viac
Skladom

Značka: Refectocil

Zosvetľujúci pasta na obočie REFECTOCIL RefectoCil Blonde Brow

Recenzia(e): 0

RefectoCil Blonde Brow 0 je inovovaná zosvetlovacia cestoviny na obočie, pomocou ktorej môžete zosvetliť tmavé obočie do 3 stoviek, vďaka čomu dokážete prispôsobiť farbu obočia odtieňu blond či zosvetleným vlasom. Zosvetlovač RefectoCil Blonde Brow môžete používať aj pred aplikáciou iných farebných odtieňov, ako napríklad svetlohendá 3.1., Červená 4.4....

cena 5,50 €
Viac
Skladom

Štetec o nanesení Amandinej farby

Recenzia(e): 0

Štetec Amanda bol vyrobený pre účel profesionálnej aplikácie farby na tábor a plemená z jednej strany štetca. Perfect tvarované štetiny zaručujú kĺzavý pohyb a wypalé tvarovanie obočia. Štetiny sú veľmi jemné a príjemné na dotyk, vyrobené z kvalitných prírodných vlasov kuny. Druhá strana slúži na obnovenie prečesania obočia a mihalníc. Dĺžka rúčok 13,8 cm.

cena 7,20 €
Viac
Skladom

Štetec o nanesení farby Adel

Recenzia(e): 0

Štetec Adel bol vyrobený pre účel profesionálnej aplikácie farby na tábor a plemeno. Perfect tvarované štetiny zaručujú kĺzavý pohyb a wypalé tvarovanie obočia. Štetiny sú veľmi jemné a príjemné na dotyk, vyrobené z kvalitných syntických vlasov napustených špeciálnou tekutinou, ktorá udržiava farbu. Dĺžka rúčok 13,3 cm.

cena 5,90 €
Viac
Skladom

Štetec o nanesení farby Jenny

Recenzia(e): 0

Štetec Jenny bol vyrobený pre účel profesionálnej aplikácie farby na tábor a plemeno. Perfect tvarované štetiny zaručujú kĺzavý pohyb a wypalé tvarovanie obočia. Štetiny sú veľmi jemné a príjemné na dotyk, vyrobené z kvalitných syntických vlasov napustených špeciálnou tekutinou, ktorá udržiava farbu. Vyrobené v Nemecku. Dĺžka rúčok 16,4 cm.

cena 6,20 €
Viac
Skladom

5% peroxid H2O2 Ilash

Recenzia(e): 0

Iba originál Ilash 5% peroxid na farbu Ilash Vám záruči basenalé dosiahnutie trvácnosti farby. preto je úplne vodeodolné zafarbenie, trvajúce po dobu 7-8 týždňov. Spoj je farbivo poskytuje hlbokúáciu náteru a úplné penetračné rovnomerné rozloženie pigmentu.

cena 6,20 €
Viac
Vypredané

Čistič na obočie a mihalnice

Recenzia(e): 0

Čistič je prípravok, ktorého úlohou je odstránenie oka a zbavenie sa nadbytočných strát na očnej sviečke a obočí. Používa sa pred aplikáciou umelých mihalníc, alebo fazením obočia a rias. Pri aplikácii mihalníc zvyšuje priľnavosť lepidla a predlžuje dobu trvania mihalníc. Pri fazení obočia a predlžuje trvácnosť náteru a zaručuje optimálny výsledok z dyenia.

cena 13,90 €
Viac
Skladom

Sledujte nás na Facebooku