Triediť podľa

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 13,00 € - 50,00 €

Séra na riasy
Séra na riasy

Séra na riasy

Existuje 6 produktov.

Zobrazuje sa 1 - 6 z 6 položiek
Aktívne filtre

Očná linka - DYMOVÉ OČI - nerozmazáva sa

Recenzia(e): 0

Očná linka EDGE od Relash bola vyvinutá pre líčenie očí. Jedinečné textúry môžu byť vhodné pre nastavenie hrúbky čiar podľa vašich preferencií. Pomocou očnej linky je možné ľahko používať aj trendy dymové oči, rovnako ako presné, tenké čiary. Vysoko pigmentovaný odtieň sa hodí ku každej farbe očí.

cena 19,00 €
Viac
Skladom

Očná ceruzka, ktorá sa nerozmazáva - ŠÍPKA

Recenzia(e): 0

Vaše oči si sú najlepší make-up! ARROW je mäkká očná ceruzka, vďaka ktorej získate intenzívnu farbu. Použite spalovaciu hubku na zvodný pohľad. Vyživujúce zložky očnej ceruzky sa snažia o izbu v okolí. Výťažok z ľanu vyživuje a zvlhčuje pokožku.

cena 13,00 €
Viac
Skladom

Mascara UP - efekt pandy

Recenzia(e): 0

Realash je veľkolepá riasenka, ktorej budete vyzerať úchvatne a profesionálne pomocou. Dodávam riasam zmyselný objem, nelepí a nezaťažuje riasy. Takže svojou jedinečnou štruktúrou a zložením budú vaše riasy pružné a lesklé. Riasenka je vysoko pigmentovaná pre pretrvávajúci účinok.

cena 25,00 €
Viac
Skladom

Sérum na obočie Brow Conditioner

Recenzia(e): 0

Sérum Realash je určené pre ženy, ktoré chcem mať husté a silné obočie. látky potvrdili, že látky sú zahrnuté vo vzorci doplnkov nielen podporujú rast a zahustenie, ale aj zlepšujú celkový vzhľad obočia. Výrobok je dermatologicky testovaný a nedráždi pokožku. Sérum je potrebné používať pravidelne po dobu 8-12 týždňov.

cena 45,00 €
Viac
Posledné kusy v sklade

Odkaz: realas

Jedinečné sérum na mihalníc rast

Recenzia(e): 0

REALASH je sérum určené ženám, ktoré snívali o dlhých, pevných a hustých riasach. Poslaním REALASH je jedinečný, zahustiť a veľké vaše riasy. Sérum riasam poskytuje obnovu a regeneráciu. Jeho receptúra bola testovaná špecialistami z recepcie dermatológie a oftalmológie. REALASH preto imúnne množstvo žien z celého sveta.

cena 49,90 €
Viac
Skladom

Sledujte nás na Facebooku