Depilačný vosk Aloe vera Zväčšiť

Depilačný vosk Aloe vera

Nový produkt

Exkluzívny depilačný vosk na báze novej generácie perlete, ľahko parfumovaný. Vosk na depiláciu má jedinečnú krémová textúra, ktorá zaisťuje dokonalú depiláciu kože. Oveľa lepšie zachytí aj najjemnejšie chĺpky. Zaručuje 100% efekt. Depilačný vosk môže byť použitý pre všetky typy pleti, dokonca aj citlivú a suchú. Neobsahuje alergény!

 

Viac detailov

3 položky

Pozor: Posledné kusy na sklade!

2,90 €

Detaily

Vosk na depilovanie

Depilačný vosk aloe vera je vyvinutý na novej báze. S jedným depilačným pásikom možno odstrániť až osem vrstiev vosku, bezo zvyšku. Tým sa eliminuje potreba veľkého počtu pásikov.

Návod na použitie: Do ohrievača depilačných voskov vložte vosk na 20 - 25 minút (podľa tipu prístroja) a počkajte, kým sa vosk nahreje. Po uplynutí požadovanej doby stiahnite ochranný kryt depilačného vosku a vyskúšajte, či je vosk dostatočne nahriatý na kúsok depilačného papierika. Následne naneste depilačný vosk na depilované miesta rovnomerne a v tenkej vrstve (podľa ochlpenia). Priložte depilačný papierik a v smere rastu chĺpkov rýchlo strhnite. Naneste depilačný olej a odstráňte zvyšky depilačného vosku. Depilované miesto na záver natrite po depilačným krémom.

Obsah balenia: 1ks (100ml)

Vosk je ukončený nadstavcom  Roll - On, ktorý zabezpečuje rovnomerné nanesenie vosku.

8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook