Jedinečné sérum na rast mihalníc Zväčšiť

Jedinečné sérum na rast mihalníc

realas

Nový produkt

REALASH je sérum určené ženám, ktoré snívajú o dlhých, pevných a hustých riasach. Poslaním REALASH je predĺžiť, zahustiť a posilniť vaše riasy. Sérum riasam poskytuje rýchlu obnovu a regeneráciu. Jeho receptúra bola testovaná špecialistami z odboru dermatológie a oftalmológie. REALASH preto odporúča množstvo žien z celého sveta.

Viac detailov

25 položky

49,90 €

Detaily

Sérum na rast mihalníc

 

účinok po 21 dňoch

 

Návod na použitie: Sérum je o objeme 3 ml, vystačí na 4-5 mesiacov denného používania, nanáša sa podobne ako očná linka pozdĺž korienkov horných rias, raz denne, a to večer pred spaním. Je určené osobám od 18 rokov, je hypoalergénne, nebolo testované na zvieratách. Výrobok je schválený na predaj a oznámený v CPNP. Sérum je určené všetkým ženám, ktorých riasy sú zničené a slabé po odstránení umelých mihalníc, všetkým, ktoré chcú mať riasy krajšie, plnšie, tmavšie, hustejšie

Ako sérum funguje?

Rovnako ako vlasy, aj riasy podliehajú prirodzenému obnovovaciemu procesu. Každá riasa približne po 30 dňoch vypadne a nahradí ju nová. Toto obdobie je však príliš krátke na to, aby riasy mohli narásť dostatočne dlhé a pevné. Intenzívna starostlivosť REALASH urýchľuje ich prirodzený rast a posilní ich korienky. Výsledkom sú dlhšie, zdravo vyzerajúce a vyživené riasy. Receptúra REALASH taktiež zabraňuje ich vypadávaniu. Aby bolo sérum najúčinnejšie, používajte ho raz denne, a to večer po odlíčení. Nanášajte na horné viečko ku korienkom vašich rias. Vďaka špeciálnej receptúre a jednoduchému aplikátoru vám 3ml sérum vydrží po dobu 4-5 mesiacov. Používanie je veľmi jednoduché – jeden ťah štetcom postačí na dosiahnutie krásnych rias.

Vaše riasy o 83% dlhšie a 79% hustejšie

  • revolučná receptúra
  • bezpečnosť
  • účinnosť

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook